Підіймальна платформа ножичного типу

Виробництво підіймальних платформ ножичного типу, столів підіймальних, вуличних платформ, відкидних мостів та іншого аналогічного  підіймального обладнання за будь-якими технічними параметрами.

Виробляна нами вантажна техніка максимально адаптована  під Ваші запити та вирізняється високою продуктивністю, зручністю в експлуатації, сучасним стилем, економічністю, довговічністю й надійністю.

Матеріал конструкції вантажної техніки  — надміцна сталь, оброблений струменем сталевого дробу для захисту від корозії.

Шарнірні вузли  обладнуються сучасними підшипниками ковзання, які не потребують ковзання  періодичного змащення та забезпечує довговічність, екологічність і надійність роботи ножичного механізму загалом.

Роликові вузли обладнуються підшипниками кочення із закладним мастилом на весь термін експлуатації.

Тришарове полімерне забарвлення  у сушильній камері забезпечує надійний захист від атмосферних впливів і дає змогу експлуатувати на відкритих майданчиках. Колір забарвлення вантажної техніки — за бажанням замовника.

Точний комп’ютерний розрахунок гідростанції в поєднанні з комплектуючими від провідних європейських виробників  створює умови для максимального зниження рівня шуму під час роботи.

Наявність блокувальних пристроїв забезпечують усі вимоги техніки безпеки з експлуатації цього різновиду  навантажувальної техніки.

Гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування

 

Характеристики

Основні
СтанНовий
Вантажопідйомність  3000 кг
Країна виробникУкраїна
Кількість ножиць1 шт.
Напруга живлення380 В
Тип ножничного підйомникаЕлектричний
Напруга керування24 V
Гарантійний термін  18 міс
Споживана потужність  3 Вт

 

60 queries in 0,195 seconds.